Rolety

Do oferty naszej firmy wchodzą nowoczesne oraz praktyczne rolety wewnętrzne i zewnętrzne o zróżnicowanych systemach montażowych oraz zastosowaniu.


Naszym partnerom i Klientom proponujemy:

Rolety na okna wewnętrzne materiałowe:
Klasyczne rolety na okna z przesłonami wykonanymi z naturalnych tkanin o uniwersalnym zastosowaniu, a w tym:

  • rolety klasyczne wolnowiszące,
  • rolety w kasecie.

 

Rolety na oknaZe względu na swoją budowę, rolety materiałowe doskonale sprawdzają się jako podstawowe systemy zaciemniające wnętrza użytkowe i mieszkaniowe. W zależności od wybranej tkaniny charakteryzują się różnym poziomem przepuszczalności promieni słonecznych. Szeroka gama kolorystyczna dostępnych tkanin ułatwi Państwu dobór odpowiedniego odcienia, pasującego do aranżacji wnętrza. Rolety na okna dodają wnętrzom nowoczesnego stylu, są nie tylko funkcjonalne, ale pełnią także funkcję dekoracyjną.

 

Rolety wewnętrzne rzymskie


Nowoczesne rolety rzymskie do montażu inwazyjnego i bezinwazyjnego. Wykonane z wytrzymałych tkanin są łatwe w utrzymaniu czystości, dobrze znoszą regularne pranie w pralniach chemicznych, a przy tym świetnie wpisują się w charakter zarówno nowoczesnych, minimalistycznych, jak i tradycyjnych aranżacji wnętrz.

Oferowane przez naszą firmę rolety rzymskie to efektowny sposób na dekorację okna, a przy tym skuteczne rozproszenie promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia.

 

Rolety zewnętrzne (antywłamaniowe)


Trwałe, zbudowane z wytrzymałych materiałów rolety zewnętrzne o ponadprzeciętnej odporności na działanie czynników atmosferycznych i ewentualne uszkodzenia mechaniczne.

 

Rolety wewnętrzne

Vertihor

Producent rolet, żaluzji, verticali.
Produkcja: Nadma k. Warszawy

Pracujemy na systemach Aluprof i Anwis

Wykorzystane zdjęcia pochodzą z firm Aluprof i Anwis

Copyright © 2016 Verti-Hor. Wszystkie prawa zastrzeżone.