Żaluzje drewniane Warszawa - Verti-Hor producent

Verti-Hor to producent żaluzji drewnianych. Oprócz produkcji zajmujemy się także ich dystrybucją oraz montażem u klientów. Nasz zakład znajduje się w Nadmie koło Warszawy. Produkcją systemów okiennych zajmujemy się od ponad 20 lat. W tym czasie wykonaliśmy niezliczone ilości systemów żaluzji drewnianych zarówno dla osób prywatnych (do domów, mieszkań) jak i dla firm (np. dla hoteli).

Żaluzje drewniane – gdzie je montować
Żaluzje drewniane okienne mimo, że można zastosować praktycznie na wszystkich oknach to najczęściej są wybierane przez klientów indywidualnych, którzy planują ich montaż w domu lub mieszkaniu. Żaluzje wykonane z drewna pozwalają nadać nowoczesnemu wnętrzu nieco więcej przytulności i ciepła, a we wnętrzach tradycyjnych utrzymać ich klasyczny charakter. Żaluzje oprócz cech dekoracyjnych przede wszystkim spełniają funkcje ochronną – pozwalają zaciemnić pomieszczenie i ochronić przed promieniami słonecznymi. Dodatkowo pozwalają na zachowanie prywatności mieszkańców. Żaluzje drewniane można montować zarówno w kuchniach, łazienkach jak i pomieszczeniach typowo mieszkalnych jak salony czy sypialnie.

Żaluzje drewniane – standardowe rozmiary i na wymiar
Verti-Hor w swojej ofercie posiada żaluzje o standardowych wymiarach pasujące do typowych okien (najczęściej występujących na rynku polskim). Żaluzje drewniane wykonujemy także na wymiar i specjalne zamówienie. Jeśli więc Twoje okna potrzebują niestandardowych rozwiązań to zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy służą pomocą.

Różnej wielkości lamele 25 – 50 mm
Żaluzje drewniane produkowane przez Verti-Hor posiadają lamele o różnych szerokościach: 25mm oraz 50 mm. Ich wielkość dobiera się pod kątem konkretnych wnętrz i okien. Mniejsze lamele najczęściej stosuje się w przypadku montażu na ramie okiennej i mniejszych okien. Duże lamele są częściej wybierane w przypadku większych powierzchni okiennych.

Żaluzje drewniane różne materiały, różne kolory
Żaluzje drewniane produkowane przez Verti-Hor oferowane są w różnych kolorach i mogą być wykonane z różnych gatunków drewna. Posiadamy także żaluzje drewniane bambusowe. O szczegóły prosimy pytać naszych doradców.

Sterowanie ręczne oraz elektryczne
Żaluzje drewniane mogą posiadać sterowanie:

  • Ręczne
  • Elektryczne

Ręczne sterowanie jest rozwiązaniem najbardziej popularnym i najczęściej wybieranym przez klientów. Jest ono rozwiązaniem tanim. Sterowanie elektryczne można stosować praktycznie w każdych żaluzjach. To rozwiązanie jest szczególnie zalecane do okien wysokich. W naszej ofercie posiadamy systemy elektryczne różnych producentów – m.in. Somfy.

Żaluzje drewniane montaż – Warszawa wszystkie dzielnice oraz okoliczne miejscowości
Verti-Hor to firma, która zajmuje się nie tylko produkcją, ale i również montażem żaluzji drewnianych. Możemy również wykonać pomiar, dzięki czemu każdy z naszych klientów ma pewność, że dobrane rozwiązanie będzie idealnie pasować do okna. Pomiaru i montażu dokonujemy w Warszawie – we wszystkich dzielnicach. Również obsługujemy okoliczne miasta takie jak: Ząbki, Zielonka, Wołomin, Marki, Kobyłka, Radzymin, Łomianki, a także Legionowo, Konstancin, Piaseczno.
Zapraszamy do kontaktu.

Wypełnij formularz w celu uzyskania darmowego pomiaru i wyceny
Pola wymagane
Vertihor

Producent rolet, żaluzji, verticali.
Produkcja: Nadma k. Warszawy

Pracujemy na systemach Aluprof i Anwis

Wykorzystane zdjęcia pochodzą z firm Aluprof i Anwis

Copyright © 2016 Verti-Hor. Wszystkie prawa zastrzeżone.