Rolety dzień-noc

Roleta dzień – noc lub jeśli ktoś woli, roleta Impresja, jest stosunkowo młodym wynalazkiem, który cieszy się coraz większą popularnością.

rolety wewnętrzne dzień-nocKonstrukcja rolet dzień – noc, podobna jest do ich tradycyjnego wydania, jednakże pomiędzy nimi, istnieje zasadnicza różnica, która powoduje, że Impresja, znacznie wyprzedza swoją poprzedniczkę, zwykłą roletę.

Rolety wewnętrzne Warszawa

To, co stanowi o innowacyjności i niebanalności rolet dzień – noc, to fakt, że za pomocą nowoczesnych mechanizmów, można dokonać regulacji przechodzącej przez tkaninę, ilości światła. Dostosowany do potrzeb użytkownika, kierunek pasów, z których składają się rolety dzień – noc, umożliwia nasłonecznienie pomieszczeń, bez konieczności zupełnego podnoszenia osłon okiennych. Pozwala to na zachowanie prywatności, przy jednoczesnym zapewnieniu pełnego widoku na świat zewnętrzny.

Zalety rolet dzień – noc:

  • obsługa manualna lub elektroniczna,
  • wybór spośród dwóch opcji: z kasetą aluminiową lub bez niej – pierwsza możliwość, daje szansę na szybki montaż i demontaż rolet, a także sprawia, że osłony okienne, ulegają mniejszym zanieczyszczeniom i zniszczeniu,
  • rolety wewnętrzne Warszawa występują w szerokim wachlarzu kolorów oraz tkanin
  • prosty mechanizm, umożliwiający swobodne przenikanie wybranej ilości światła, bez potrzeby odsłaniania rolet, przy równoczesnym zachowaniu możliwości dostrzegania tego, co widnieje za oknem,
  • połączenie nowoczesności, elegancji i fantazyjności, które pozwalają na dopasowanie rolet dzień – noc, zarówno do awangardowych, jak i tradycyjnych wnętrz,
  • ruchomy obciążnik tkaniny;

Rolety dzień – noc, to unikalna konstrukcja i system działania w połączeniu z szykiem i prekursorstwem, który zapewni Państwu wszystkie te korzyści, których oczekujecie, a nawet znacznie więcej.

Pomiar i darmowy montaż rolet typu dzień i noc - cała Warszawa (dzielnice: Bielany, Ochota, Wola, Bemowo, Żoliborz, Włochy, Ursynów, Wilanów, Wawer, Biełołęka, Praga Północ, Praga Południe, Targówek).

Darmowy pomiar i montaż rolet dzień i noc oferujemy także w przypadku miejscowości znajdujących się w pobliżu Warszawy (do 40km od Warszawy) czyli: Radzymin, Legionowo, Zegrze, Wołomin, Kobyłka, Pruszków, Łomianki, Konstancin, Piaseczno, Otwock.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży.

Wypełnij formularz w celu uzyskania darmowego pomiaru i wyceny
Pola wymagane
Vertihor

Producent rolet, żaluzji, verticali.
Produkcja: Nadma k. Warszawy

Pracujemy na systemach Aluprof i Anwis

Wykorzystane zdjęcia pochodzą z firm Aluprof i Anwis

Copyright © 2016 Verti-Hor. Wszystkie prawa zastrzeżone.