Folie okienne ochronne oraz antywłamaniowe lustrzane, dekoracyjne Warszawa i okolice (montaż i demontaż)

Verti-Hor oferuje folie ochronne (antywłamaniowe), folie przeciwsłoneczne, folie lustrzane oraz folie dekoracyjne na okna.

Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem folii na terenie Warszawy i okolic. Zapewniamy wysoką jakość, krótkie terminy, a przede wszystkim profesjonalne wykonanie. Jesteśmy firmą, która działa od ponad 20 lat. Możemy zaproponować najbardziej odpowiednie rozwiązanie z zakresu folii okiennych w jak najlepszej cenie. Zawsze służymy fachową poradą. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj folii jest dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z nami. Zapewniamy bezpłatne doradztwo.

Folie ochronne / folie antywłamaniowe montujemy w Warszawie i okolicach

Folie ochronne - antywłamaniowe są przeźroczyste oraz refleksyjne. Zapewniają świetną przepuszczalność światła i są praktycznie niewidoczne. Folie antywłamaniowe można wykorzystać zarówno w domach, jak i lokalach komercyjnych takich jak sklepy, czy restauracje. Pozwalają na rezygnację z mało estetycznych krat. Folie antywłamaniowe na okna zapewniają nie tylko ochronę przed włamaniem, ale i bezpieczeństwo – w przypadku stłuczenia szyby szkło nie rozpryśnie się. Dzięki temu ograniczamy do minimum zranienie. Folie ochronne i antywłamaniowe polecane są szczególnie do szkół, przedszkoli, mieszkań i domów.

Folie przeciwsłoneczne Warszawa (montaż i demontaż)

Folie przeciwsłoneczne to łatwy i bardzo praktyczny sposób na ograniczenie temperatury we wnętrzach.  Stosuje się je szczególnie tam, gdzie budynek posiada dużo okien lub pokryty jest dużymi połaciami szkła, a na dodatek narażony jest na silne działanie promieni słonecznych. Zastosowanie folii przeciwsłonecznej pozwala na obniżenie temperatury we wnętrzu nawet o kilka stopni. Pozwala też na bardziej wydajną pracę urządzeń klimatyzacyjnych.

Folie stosuje się m.in. w:

  • biurach,
  • mieszkaniach,
  • domach (szczególnie na werandach).

Folie przeciwsłoneczne zalecane są również w sklepach z dużymi powierzchniami szklanymi – witrynami. Pozwala to na zabezpieczenie towarów wystawionych na ekspozycji przed działaniem promieni słonecznych, czy blaknięciem opakowań.

 

Rolety okienne warszawa

Producent rolet, żaluzji, verticali.
Produkcja: Nadma k. Warszawy
Pracujemy na systemach Aluprof i Anwis
Wykorzystane zdjęcia pochodzą z firm Aluprof i Anwis