Markizy tarasowe, balkonowe, do ogrodu. Warszawa i okolice

Markizy tarasowe – Verti-Hor
Markizy to rozwijane płócienne systemy, mające charakter daszku. Służą do zacienienia powierzchni balkonu, tarasu i ogrodu.
Markizy zbudowane są z elementu rozwijanego (płótna), podtrzymywanego na wysięgniku, który jest częścią ruchomą (ramię). Wielkość markiz może dochodzić nawet do 6 metrów szerokości i 4 metrów wysięgu. Pozwala to na łatwe i szybkie zacienienie dużych powierzchni zewnętrznych.
Markizy stosowane na balkonach i tarasach, oprócz kwestii praktycznych, mogą też być elementem dekoracyjnym. Różne kolory i kształty markiz pozwalają na zmianę wyglądu budynków, tarasów lub ogrodów.

Markizy mają różne sposoby sterowania:

  • ręczne (najbardziej popularny),
  • zdalny – elektryczny (gdzie zwija i rozwija się markizy przy użyciu pilota).

Verti-Hor zajmuje się zarówno produkcją, jak też montażem markiz. Stosujemy tylko bardzo dobre gatunkowo materiały, dzięki czemu nasze markizy są odporne na intensywne działanie warunków atmosferycznych i służą latami. Nasi specjaliści są w stanie pomóc Państwu z doborem najbardziej odpowiednich markiz, zarówno jeśli chodzi o ich typ, jak też o użyte materiały, ich wielkość, rodzaj napędu.

Markizy dla lokali handlowych - gastronomicznych
Markizy są również często wybierane do lokali gastronomicznych: restauracji, barów gdzie pozwalają na osłonięcie od słońca ogródka dla gości. Przy okazji pozwalają oznaczyć teren należący do lokalu i nadają mu przytulności. Poprzez dobranie odpowiedniej kolorystyki i możliwości naniesienia elementów identyfikacji wizualnej firmy takich jak logo, czy hasło stają się też elementem reklamowym i promocyjnym. Dodatkowo markizy jako element ruchomy mogą być zwijane na noc lub rozwijane tylko w momencie potrzeby.

Markizy tarasowe, balkonowe Warszawa i okolice
Verti-Hor to firma, która zajmuje się produkcją markiz tarasowych od wielu lat. Nasz zakład znajduje się w Nadmie koło Warszawy. Do produkcji markiz stosujemy tylko najbardziej wytrzymałe materiały odporne na działanie promieni słonecznych i wiatr. Na wszystkie markizy udzielamy 2 lata gwarancji. W przypadku klientów z Warszawy i okolic pomiar oraz wycenę wykonujemy bezpłatnie. Zajmujemy się również montażem markiz.

Markizy tarasowe cena
Cena markiz zależy od wielu czynników:

  • wielkości (szerokości i wysięgu),
  • typu markizy,
  • rodzaju użytego napędu (ręczny, elektryczny),
  • materiału, z którego wykonane jest płótno.

Wszelkie pytania dotyczące wyceny markiz tarasowych, balkonowych lub do zastosowań komercyjnych (w gastronomii, sklepach) prosimy kierować do naszych doradców lub poprzez zakładkę kontakt.

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych realizacji.

Rolety okienne warszawa

Producent rolet, żaluzji, verticali.
Produkcja: Nadma k. Warszawy
Pracujemy na systemach Aluprof i Anwis
Wykorzystane zdjęcia pochodzą z firm Aluprof i Anwis