Żaluzje zewnętrzne (fasadowe) aluminiowe

Żaluzje zewnętrzne aluminiowe to systemy montowane na fasadach budynków. Często są więc nazywane żaluzjami fasadowymi. Pozwalają na przesłonięcie dużych powierzchni przeszklonych i zabezpieczenie pomieszczeń przed promieniami słonecznymi. Latem obniżają temperaturę w pomieszczeniach i przyczyniają się do podniesienia wydajności systemów klimatyzacji. Zastosowanie żaluzji fasadowych pozwala także na ograniczenie poziomu hałasu, a przy okazji zwiększa prywatność wewnątrz budynku. Najczęściej są montowane w budynkach o minimalistycznym wyglądzie, gdzie są ważnym elementem konstrukcji podkreślającym nowoczesny charakter obiektu.

Żaluzje fasadowe mają dwa rodzaje napędu:

  • ręczny (mechanizm korbowy),
  • elektryczny (silnik).

Żaluzje fasadowe mogą współpracować z systemami automatyki pogodowej, dzięki czemu ich sterowanie jest dostosowywane samoczynnie do panujących warunków pogodowych.

Aluminiowe żaluzje fasadowe występują w wersjach o różnych wielkościach lameli:

  • C65 – o przekroju poprzecznym C i szerokości 65mm,
  • C80 – o przekroju poprzecznym C i szerokości 80mm,
  • Z95– o przekroju poprzecznym Z i szerokości 95mm,
  • S70– o przekroju poprzecznym S i szerokości 65mm,
  • F80 – płaskie lamele o szerokości 80mm.

Verti-Hor zajmuje się kompleksową obsługą zleceń z zakresu systemów żaluzji fasadowych. Wykonujemy wszelkie prace, począwszy od pomiaru, doradztwa na etapie wybierania odpowiednich systemów, a skończywszy na ich montażu i obsłudze serwisowej.

W swojej ofercie posiadamy żaluzje fasadowe wykonane tylko z najwyższej jakości materiałów odpornych na intensywne działanie warunków atmosferycznych.

Żaluzje, a konkretnie lamele, wykonane są z trwałego aluminium i są pokryte farbami poliestrowymi. Kolory żaluzji fasadowych można dobierać w zależności od potrzeb.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani żaluzjami fasadowymi lub macie pytania odnośnie ich używania lub konserwacji to zapraszamy do kontaktu.

Żaluzje fasadowe na terenie Warszawy – dokonujemy pomiaru i wyceniamy gratis!

Rolety okienne warszawa

Producent rolet, żaluzji, verticali.
Produkcja: Nadma k. Warszawy
Pracujemy na systemach Aluprof i Anwis
Wykorzystane zdjęcia pochodzą z firm Aluprof i Anwis