Plisy

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji plis, które stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych rolet wolnowiszących, rolet w kasecie, a także żaluzji wewnętrznych z drewna i aluminium.

Plisy od Verti-Hor:
  • są wyposażone w precyzyjny system przesłaniający przestrzeń okienną,
  • mogą myć instalowane na listwach, między listwami oraz na samej ramie okiennej,
  • nie sprawiają trudności w montażu i demontażu,
  • są łatwe w utrzymaniu czystości,
  • doskonale sprawdzają się przy zastosowaniach specjalistycznych.

Wszystkie rolety plisowane jakie trafiły do naszej oferty to cenione przesłony okienne stosowane zarówno w biurach, jak i pomieszczeniach mieszkalnych, które mogą być montowane na oknach połaciowych, trapezowych i półokrągłych.

 

Plisy do zadań specjalnych

Proponowane Państwu plisy mogą być doskonałym sposobem na przesłonięcie przeszklonych drzwi balkonowych, a dzięki zróżnicowanym systemom prowadzenia – tego typu rolety dobrze sprawdzają się także na oknach połaciowych.

 

Plisy

Wysokiej jakości materiały

Zapewniamy, że produkowane przez nas plisy charakteryzują się wysoką trwałością, pozostają całkowicie odporne na działanie promieni słonecznych, a przy tym są znacznie wygodniejsze w codziennej eksploatacji od tradycyjnych rolet wolnowiszących.

Zachęcamy do wyboru plis z naszej szerokiej palety kolorystycznej i materiałowej, a w razie jakichkolwiek pytań nasi specjaliści pomogą Państwu w doborze rolet na miarę potrzeb oraz możliwości technicznych.

Rolety okienne warszawa

Producent rolet, żaluzji, verticali.
Produkcja: Nadma k. Warszawy
Pracujemy na systemach Aluprof i Anwis
Wykorzystane zdjęcia pochodzą z firm Aluprof i Anwis