Systemy wewnętrzne (verticale, plisy) oraz folie Verti-Hor Warszawa

Verti-Hor posiada w swojej ofercie rozmaite systemy okienne – m.in. verticale, czyli żaluzje pionowe, plisy oraz folie (często zaliczane już do systemów zewnętrznych). Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami oraz do skorzystania z naszej oferty.
Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Nadmie koło Warszawy. Od ponad dwudziestu lat specjalizujemy się we wszelkich systemach okiennych, zarówno tych zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Jesteśmy ich producentem, dlatego możemy zaproponować konkurencyjnie niskie ceny.

Realizacje tj. montaż u klienta wraz z pomiarem możemy wykonać w obrębie całej Warszawy - wszystkie dzielnice zarówno Warszawa prawobrzeżna – czyli Praga Północ, Praga Południe, Białołęka, Wawer, Rembertów, Targówek, Wesoła jak i lewobrzeżna, a więc Wilanów, Mokotów, Śródmieście, Żoliborz, Bielany, Bemowo, Ursus i Ursynów.

Obsługujemy też miejscowości położone w okolicach Warszawy: Ząbki, Zielonka, Wołomin, Marki, Kobyłka, Łomianki, Konstancin, Piaseczno, Legionowo, Radzymin. Naszymi klientami są zarówno biura, fabryki oraz instytucje publiczne (urzędy, szkoły, szpitale), czyli klienci komercyjni jak i osoby prywatne, które szukają rozwiązań do swoich mieszkań i domów. Realizujemy również zlecenia dla klientów z całej Polski.
W przypadku pytań zawsze służymy fachową pomocą. Naszą ofertę verticali, rolet, żaluzji, plis, oraz folii kierujemy do osób szukających rozwiązań okiennych w niskiej cenie i w bardzo wysokiej jakości. Nasze produkty będą służyły Państwu latami.
Verticale oraz folie (folie przeciwsłoneczne, folie antywłamaniowe) polecamy szczególnie do powierzchni biurowych. Pozwalają one na zapewnienie pracownikom prywatności lub ochronę przed promieniowaniem słonecznym. Przy okazji dają okazję na zmianę wyglądu powierzchni biurowej lub komercyjnej niskim kosztem. Plisy, czyli materiałowe, harmonijkowe żaluzje okienne - stosowane zarówno w oknach dachowych, jak i pionowych są szczególnie polecane klientom indywidualnym. Pozwalają na zmianę wyglądu wnętrza przy okazji spełniając rolę eleganckiej osłony przeciwsłonecznej.

Rolety okienne warszawa

Producent rolet, żaluzji, verticali.
Produkcja: Nadma k. Warszawy
Pracujemy na systemach Aluprof i Anwis
Wykorzystane zdjęcia pochodzą z firm Aluprof i Anwis