Rolety antywłamaniowe

zewnętrzne rolety antywłamaniowe warszawaOdpowiadamy za produkcję, dystrybucję oraz montaż profesjonalnych rolet zabezpieczających i rolet antywłamaniowych do zastosowań w budownictwie mieszkalnym i użytkowym.


Rolety antywłamaniowe Warszawa – Verti-Hor

Proponujemy Państwu przesłony zewnętrzne wykonane z trwałych materiałów, dzięki czemu nasze realizacje nie wymagają kosztownego serwisowania wraz z upływem czasu.
Ze względu na montaż po zewnętrznej stronie okna, rolety antywłamaniowe i rolety zewnętrzne do minimum ograniczają wpływ jakichkolwiek czynników atmosferycznych na temperaturę wewnątrz i skutecznie chronią:

  • przed utratą ciepła w okresie jesienno-zimowym,
  • nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń w okresie wiosenno-letnim.

Rolety antywłamaniowe Verti Hor tworzą zwartą warstwę izolacyjną, co zasadniczo obniża koszty eksploatacji nieruchomości. Zewnętrzne rolety antywłamaniowe Warszawa są skuteczną ochroną przestrzeni okiennych przed wiatrem, deszczem, gradem i mrozem.

Zewnętrzne rolety antywłamaniowe Warszawa – ochrona przed włamaniami

Rolety antywłamaniowe Verti Hor są skutecznym sposobem na zabezpieczenie okien przed uszkodzeniami mechanicznymi, a w tym także ewentualnymi włamaniami. Decydując się na rolety zewnętrzne Warszawa zwiększają Państwo bezpieczeństwo swojej rodziny.

W Państwa ręce oddajemy:

  • rolety zewnętrzne aluminiowe z profilami wypełnionymi pianką izolacyjną: skutecznie chronią okno przed czynnikami atmosferycznymi (wymiana ciepła),
  • rolety zewnętrzne z aluminium o masywnych profilach: zabiegają próbom włamania do budynku.

Niezależnie od wybranej opcji – wszystkie rolety Verti Hor mogą być dopasowane do kilkunastu odcieni barwowych lub pokryte drewnopodobną okleiną odporną na ścieranie i wysokie różnice temperatury.

Rolety zewnętrzne Warszawa – trzy sposoby montażu

Oferowane przez naszą firmę rolety zewnętrzne antywłamaniowe i rolety zewnętrzne zabezpieczajace montujemy na jeden z trzech sposobów:

  • we wnęce okiennej: prowadnice z kasetą osadzamy we wnęce okiennej po wewnętrznej stronie,
  • do elewacji: prowadnice z kasetą osadzamy po zewnętrznej stronie wnęki okiennej,
  • w tzw. skrzynce/kasecie: po stronie zewnętrznej.

Tanie rolety zewnętrzne Warszawa

Kolejną z zalet rolet zewnętrznych zabezpieczajacych jest niska cena, przy wysokiej jakości produktu. Wybierając tanie rolety zewnętrzne, nie są Państwo narażeni na kosztowne inwestycje. Dodatkowo, pozwalają zaoszczędzić w sezonie grzewczym (zmniejszone koszty ogrzewania), a także latem (koszt klimatyzacji).

Pomiar, profesjonalne doradztwo oraz montaż rolet zewnętrznych i antywłamaniowych oferujemy na terenie całej Warszawy (obsługujemy wszystkie dzielnice zarówno lewobrzeżne: Bielany, Żoliborz, Ochota, Wola, Bemowo, Włochy, Ursynów, Wilanów jak i prawobrzeżne: Wawer, Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Biełołęka).

Pomiar i montaż rolet antywłamaniowych oferujemy także w przypadku miejscowości znajdujących się w pobliżu Warszawy (do 40km od siedziby naszej firmy): Radzymin, Legionowo, Pruszków, Łomianki, Konstancin, Piaseczno, Otwock, Zegrze, Wołomin, Kobyłka.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące rolet antywłamaniowych i rolet standardowych zabezpieczajacych, zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Rolety okienne warszawa

Producent rolet, żaluzji, verticali.
Produkcja: Nadma k. Warszawy
Pracujemy na systemach Aluprof i Anwis
Wykorzystane zdjęcia pochodzą z firm Aluprof i Anwis