Veri-Hor w Łomiankach

Rolety rzymskie Łomianki

Rolety rzymskie, to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie elegancki wystrój wnętrz. Dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną tkanin, o różnorodnym wzornictwie. Wszystko po to, aby nasz Klient mógł dopasować rolety rzymskie Łomianki do wnętrza swojego domu. Oferujemy rolety rzymskie w Łomiankach, dojazd do klienta wraz z bezpłatną wyceną i pomiarem.


Rolety zewnętrzne Łomianki

Każdy z nas chce się czuć bezpiecznie w swoim domu. Dlatego właśnie polecamy antywłamaniowe rolety zewnętrzne Łomianki. Zwiększają one bezpieczeństwo i poczucie prywatności, osłaniając domowników przed światem zewnętrznym. Rolety zewnętrzne Łomianki mają także inną funkcję – zimą pozwalają zatrzymać w środku więcej ciepła, a latem zapobiegają nagrzewaniu pokoi. Istnieje możliwość dopasowania koloru rolet zewnętrznych do elewacji budynku.

Żaluzje Łomianki

Promienie słoneczne, bliskie sąsiedztwo, ciekawskie oczy przechodniów – jest wiele czynników zewnętrznych, od których chcemy się odgrodzić. Żaluzje Łomianki łączą w sobie skuteczność i estetykę. Doskonale pasują zarówno do klasycznego, jak i nowoczesnego wnętrza. Żaluzje Łomianki pozwalają na pełną regulację zaciemnienia, w bardzo prosty sposób. Żaluzje mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak:

  • aluminium,
  • drewno,
  • drewno bambusowe,
  • tkaniny,
  • materiał typu PCV.

Markizy tarasowe Łomianki

Jeżeli chcesz osłonić taras lub balkon przed słońcem czy deszczem, skutecznym rozwiązaniem będą markizy tarasowe Łomianki. Regulowany wysięg pozwoli na rozwinięcie markizy na konkretną długość – w zależności od potrzeb. Markizy tarasowe Łomianki mogą być wykonane w różnych wariantach kolorystycznych. Wykonujemy markizy tarasowe na indywidualne zamówienie Klienta.

Prowadzimy serwis żaluzji w Łomiankach. Nasza ekipa fachowców poradzi sobie z każdą usterką.

Jeżeli interesuje Cię oferta markiz tarasowych dla Łomianek, koniecznie skontaktuj się z nami. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Sprawdź też rolety na pilota

Rolety okienne warszawa

Producent rolet, żaluzji, verticali.
Produkcja: Nadma k. Warszawy
Pracujemy na systemach Aluprof i Anwis
Wykorzystane zdjęcia pochodzą z firm Aluprof i Anwis