Moskitiery - Warszawa i okolice - bezpośrednio od producenta

Moskitiery to systemy siatkowe służące do skutecznej ochrony wnętrz przed muchami, komarami, a także innymi owadami. Moskitiery stosuje się głównie w otworach okiennych lub drzwiowych. W przypadku ich zastosowania i używania głównie latem można korzystać z zalet „otwartego okna”: chłodu z zewnątrz, świeżego powietrza, a z drugiej strony zabezpieczamy skutecznie domowników przed insektami.

Moskitiery do okien, do drzwi balkonowych

Rodzaje moskitier:

  • Moskitiery ramkowe – są to stałe systemy siatkowe naciągnięte na ramy, które następnie są umieszczane w otworach okiennych. Moskitiery tego typu możemy montować bezinwazyjnie. Moskitiery ramkowe posiadają różne kolory ramek jak i siatek dzięki czemu można je dopasować do ram okiennych. Główną zaletą moskitier ramkowych jest ich niska cena.
  • Moskitiery otwierane – są to ruchome systemy siatkowe, okienne umieszczone w ramie, które pozwalają na łatwe ich otwieranie i zamykanie. Są najczęściej wykorzystywane w drzwiach balkonowych, lub drzwiach wejściowych Stosuje się dwa rodzaje moskitier otwieranych – z futryną i bez futryny.
  • Moskitiery przesuwne – są to ruchome systemy siatkowe zabezpieczające przed owadami. Są stosowane w budynkach z dużymi powierzchniami okiennymi.
  • Moskitiery rolowane – są to ruchome systemy siatkowe, stosowane głównie w przypadku drzwi balkonowych i tarasowych. Moskitiery tego typu posiadają bęben na który nawija się moskitiera przez co nie zajmują dużo miejsca i można bardzo łatwo je zwijać lub rozwijać. Ich popularność wynika z tego, że stanowią świetną barierę w przypadku otworów drzwiowych, które są wykorzystywane jako ciągi komunikacyjne.

Moskitiery Warszawa i okolice - pomiar i montaż

Verti-Hor jest producentem wszelkiego typu moskitier. Nasz zakład znajduje się w Nadmie koło Warszawy. Zajmujemy się produkcją moskitier na typowe otwory okienne jak i produkcją moskitier na wymiar. W obrębie Warszawy wykonujemy pomiar oraz montaż moskitier. Obsługujemy także okoliczne miejscowości. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Na moskitiery udzielamy gwarancji.

Moskitiery ceny

Ceny moskitier zależą od ich rodzaju, ich wielkości (wielkość przesłanianej powierzchni), a także rodzaju materiału z jakiego są wykonane. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy służą pomocą przy doborze odpowiednich systemów a także odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące ceny.

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji.

Vertihor

Producent rolet, żaluzji, verticali.
Produkcja: Nadma k. Warszawy

Pracujemy na systemach Aluprof i Anwis

Wykorzystane zdjęcia pochodzą z firm Aluprof i Anwis

Copyright © 2016 Verti-Hor. Wszystkie prawa zastrzeżone.