Rolety materiałowe

Rolety materiałoweProponujemy Państwu nowoczesne i eleganckie rolety materiałowe odpowiednie do zastosowania w mieszkaniach, domach oraz innych przestrzeniach użytkowych. Ze względu na wieloletnie doświadczenie – nasze produkty cieszą się wysoką renomą wśród Klientów z całej Polski.

Oferowane przez firmę Verti-Hor rolety materiałowe są uniwersalnymi przesłonami okiennymi, które dzięki bogatej palecie kolorystycznej, a także zróżnicowanym tkaninom, systemom zwijania i rozwijania doskonale wpisują się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne aranżacje wnętrz.

Na naszą ofertę składają się:

 • rolety klasyczne wolnowiszące: tradycyjne rolety wolnowiszące wykorzystujące napęd łańcuszkowy oraz aluminiowy profil nawojowy; do montażu na ścianie, suficie lub do wnęki okiennej,
 • rolety w kasecie z prowadnicami bocznymi: alternatywa dla rolet wolnowiszących, które instaluje się w kasecie do samej ramy okiennej.

Rolety materiałowe od Verti-Hor

Zapewniamy Państwa, że wszystkie rolety materiałowe, które wchodzą do naszej oferty:

 • skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem,
 • poprawiają poczucie intymności,
 • nadają wnętrzom niepowtarzalny, ciepły klimat,
 • charakteryzują się uniwersalnym zastosowaniem,
 • są proste w montażu i demontażu,
 • gwarantują wieloletnią eksploatację bez konieczności kosztownego serwisowania,
 • łatwe w utrzymaniu czystości,
 • atrakcyjne pod względem kosztów w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań,
 • odpowiednie do przesłaniania największych przestrzeni.

 

Rolety do kuchni Warszawa – praktyczne rozwiązanie

W każdym domu znajdują się wymagające pomieszczenia, w których tradycyjne rozwiązania, takie jak firany czy zasłony nie sprawdzają się. Jednym z takich pomieszczeń jest kuchnia, gdzie potrzebne są praktyczne rozwiązania. Rolety do kuchni, są łatwe w czyszczeniu, a jednocześnie skutecznie osłaniają przed nadmiernym nasłonecznieniem. Bogata gama kolorystyczna, gwarantuje idealne dopasowanie do wystroju wnętrza.

 

Montaż rolet oraz pomiar oferujemy na terenie całej Warszawy (obsługujemy wszystkie dzielnice: Wola, Bemowo, Włochy, Ursynów,  Praga Południe, Targówek, Biełołęka, Wawer, Wilanów, Praga Północ, Bielany, Żoliborz, Ochota).

Pomiar i montaż oferujemy także w przypadku miejscowości znajdujących się w niedalekiej odległości od Warszawy (do 40km od siedziby naszej firmy) czyli: Radzymin, Legionowo, Zegrze, Łomianki, Konstancin, Piaseczno, Otwock, Wołomin, Kobyłka, Pruszków.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży w Markach niedaleko Warszawy, gdzie można dobrać odpowiedni materiał i kolor rolet.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą Państwu w pomiarze rolet oraz wyborze optymalnego rozwiązania.

 

Rolety okienne warszawa

Producent rolet, żaluzji, verticali.
Produkcja: Nadma k. Warszawy
Pracujemy na systemach Aluprof i Anwis
Wykorzystane zdjęcia pochodzą z firm Aluprof i Anwis