Verti-Hor w Ząbkach

Żaluzje drewniane Ząbki

Żaluzje drewniane Ząbki

 

 

Producent żaluzji drewnianych Verti-Hor zaprasza Klientów z podwarszawskich Ząbek.

Zamówienia realizujemy kompleksowo, tj.:

  • przesyłamy wstępną wycenę żaluzji drewnianych
  • dokonujemy pomiaru
  • przedstawiamy kosztorys podsumowujący
  • produkujemy
  • montujemy
  • w razie potrzeby serwisujemy.

Jeśli rozważacie Państwo zakup żaluzji drewnianych, zapraszamy do kontaktu.

Żaluzje drewniane Ząbki - najwyższa jakość w dobrej cenie!

 

 

Jeżeli szukacie Państwo żaluzji w Ząbkach, to najlepszą ofertę przygotowała firma Verti-Hor. Zajmujemy się nie tylko produkcją, ale i montażem, a nawet serwisowaniem żaluzji drewnianych na terenie Ząbek. Produkujemy żaluzje Ząbki na indywidualne zamówienie Klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, możemy zagwarantować, że wykonane przez nas żaluzje drewniane Ząbki będą najlepszej jakości.

Rolety rzymskie Ząbki

Z myślą o wyszukanych gustach naszych klientów przygotowaliśmy eleganckie rolety rzymskie. Bogaty wybór tkanin, zróżnicowane wzory, kolorystyka, a także stopień transparentności pozwalają na dostosowanie rolet rzymskich do wnętrza. Rolety Rzymskie Ząbki świetnie sprawdzają się w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym.

Markizy tarasowe Ząbki

Idealnym dopełnieniem tarasu lub balkonu są markizy tarasowe Ząbki. To bardzo skuteczny sposób na ochronę przed opadami deszczu i palącym słońcem. Markizy tarasowe Ząbki zwiększają komfort użytkowania tarasu.

Żaluzje aluminiowe Ząbki

Jeżeli są Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu. Wykonamy bezpłatny kosztorys realizacji i pomiar. Nasze produkty wykonujemy z solidnych materiałów. Klienci mogą zadecydować o kolorze rolet oraz elementów wchodzących w skład systemu zwijania.

Oferujemy także doskonałe rozwiązanie dla tarasów i balkonów – markizy tarasowe, także w Ząbkach. Wytrzymałe materiały zastosowane podczas produkcji gwarantują bezawaryjne korzystanie z produktów Verti-Hor przez długie lata. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Rolety dzień noc Ząbki

Producent rolet dzień i noc - Verti-Hor od wielu lat zajmuje się realizacją zamówień na tego typu przesłony okienne na terenie Ząbek. Produkty są wysokiej jakości dzięki czemu służą latami. Bliska odległość od fabryki pozwala na dostarczenie produktu w atrakcyjnej cenie, a także daje możliwość zaoferowania klientom pomiaru na terenie Ząbek lub okolicznych miejscowości. Wiele wzorów, kolorów pozwala dopasować rolety dzień i noc do każdego wnętrza. Czasem zastosowanie rolet dzień i noc pozwala na łatwą i szybką metamorfozę pomieszczenia. Na terenie Ząbek w przeciągu 20 lat wykonaliśmy wiele realizacji. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przesłonami okiennym lub wpisaliście w wyszukiwarkę "rolety dzień i noc Ząbki" z nadzieją na znalezienie taniego ale doświadczonego producenta, który oprócz produkcji zajmuje się montażem to prosimy o kontakt z naszymi doradcami.

Rolety materiałowe Ząbki

Rolety materiałowe to jeden z najbardziej popularnych produktów. Swoją popularność zyskały dzięki łatwości montażu, trwałości i odporności na uszkodzenia. Ponadto dzięki swojej konstrukcji pozwalają szczelnie przesłonić okno a zastosowanie różnych wzorów i kolorów pozwala dopasować rolety do różnego rodzaju wnętrz. Jeśli Państwa nieruchomość znajduje się na terenie Ząbek i szukacie Państwo rolet materiałowych to koniecznie skontaktujcie się z naszymi doradcami. Te osoby będą w stanie doradzić a także umówić się na pomiar. Nasza firma wykonała wiele realizacji rolet materiałowych w Ząbkach - głównym powodem jest bliskość naszej fabryki i możliwość zaoferowania atrakcyjnej ceny na rolety materiałowe.

Rolety zewnętrzne i antywłamaniowe Ząbki

Rolety zewnętrzne to przesłony okienne, które montuje się na fasadzie budynków. Mogą być one elementem zarówno antywłamaniowym jak i chroniącym wnętrze domu lub mieszkania przed promieniami słonecznymi. Pozwalają też latem na utrzymanie niższej temperatury we wnętrzu i usprawniają działanie klimatyzacji. Firma Verti-hor wykonała wiele zleceń na rolety zewnętrzne typowo przeciwsłoneczne jak i na rolety antywłamaniowe na terenie Ząbek. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. 

Plisy Ząbki

Plisy to przesłony okienne, które dzięki swej budowie pozwalają na zasłanianie okna zostawiając górną część niezasłoniętą.Verti-hor oferuje rozmaite plisy - dotyczy to zarówno ich konstrukcji, kolorystyki, użytych materiałów. Na terenie Ząbek plisy z uwagi na bliskość fabryki dostarczane są bardzo atrakcyjnej cenie. Wokonujemy też pomiaru okien pod montaż plis. 


Moskitiery Ząbki

Moskitiery to osłony okienne, lub drzwiowe, których zadaniem jest ochrona przed owadami - szczególnie komarami. W Polsce stosowane są głównie w okresie letnim. Verti-Hor oferuje moskitiery dopasowane pod konkretny wymiar i kształt otworów. Różne typy - moskitiery ramkowe, rolowane, przesuwne pozwalają na dobranie odpowiednich rozwiązań pod konkretne wymagania. Verti-Hor na terenie Ząbek dokonuje  pomiarów otworów okiennych pod moskitiery. Również montaż moskitier na terenie Ząbek. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Sprawdź też rolety na pilota

Rolety okienne warszawa

Producent rolet, żaluzji, verticali.
Produkcja: Nadma k. Warszawy
Pracujemy na systemach Aluprof i Anwis
Wykorzystane zdjęcia pochodzą z firm Aluprof i Anwis