Verti-Hor w Ząbkach

Żaluzje drewniane Ząbki

Jeżeli szukacie Państwo żaluzji w Ząbkach, to najlepszą ofertę przygotowała firma Verti-Hor. Zajmujemy się nie tylko produkcją, ale i montażem, a nawet serwisowaniem żaluzji drewnianych w Ząbkach. Produkujemy żaluzje Ząbki na indywidualne zamówienie Klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, możemy zagwarantować, że wykonane przez nas żaluzje drewniane Ząbki będą najlepszej jakości.

Rolety rzymskie Ząbki

Z myślą o wyszukanych gustach naszych klientów przygotowaliśmy eleganckie rolety rzymskie. Bogaty wybór tkanin, zróżnicowane wzory, kolorystyka, a także stopień transparentności pozwalają na dostosowanie rolet rzymskich do wnętrza. Rolety Rzymskie Ząbki świetnie sprawdzają się w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym.

Markizy tarasowe Ząbki

Idealnym dopełnieniem tarasu lub balkonu są markizy tarasowe Ząbki. To bardzo skuteczny sposób na ochronę przed opadami deszczu i palącym słońcem. Markizy tarasowe Ząbki zwiększają komfort użytkowania tarasu.

Żaluzje Ząbki

Jeżeli są Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu. Wykonamy bezpłatny kosztorys realizacji i pomiar. Nasze produkty wykonujemy z solidnych materiałów. Klienci mogą zadecydować o kolorze rolet oraz elementów wchodzących w skład systemu zwijania.

Oferujemy także doskonałe rozwiązanie dla tarasów i balkonów – markizy tarasowe, także w Ząbkach. Wytrzymałe materiały zastosowane podczas produkcji gwarantują bezawaryjne korzystanie z produktów Verti-Hor przez długie lata. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

 

Sprawdź też rolety na pilota

Vertihor

Producent rolet, żaluzji, verticali.
Produkcja: Nadma k. Warszawy

Pracujemy na systemach Aluprof i Anwis

Wykorzystane zdjęcia pochodzą z firm Aluprof i Anwis

Copyright © 2016 Verti-Hor. Wszystkie prawa zastrzeżone.