Rolety rzymskie - pomiar i montaż Warszawa i okolice

rolety rzymskie Warszawa tanioW ofercie naszej firmy znajdą Państwo stylizowane rolety rzymskie, które doskonale sprawdzają się jako podstawowe przesłony okienne do pomieszczeń mieszkalnych i biurowych.

Oferta rolet rzymskich od Verti-Hor

Proponujemy Państwu ciekawą alternatywę dla klasycznych rolet wolnowiszących – rolety rzymskie, które ze względu na wysoką jakość wykonania oraz stylizowane kształty są coraz częstszymi gośćmi w zarówno w pokojach gabinetowych, dziecięcych, jak i salonach, kuchniach i łazienkach.

Mniej oraz bardziej transparentne tkaniny to dobre uzupełnienie każdego wnętrza, które z powodzeniem koresponduje z modernistycznymi i tradycyjnymi aranżacjami przestrzeni użytkowych.

Rolety rzymskie jakie trafiły do naszej oferty:

  • rozpraszają wpadające do pomieszczeń promienie słoneczne,
  • są łatwe w utrzymaniu czystości,
  • poprawiają poczucie intymności,
  • mogą być z powodzeniem stosowane w pokojach codziennych i pomieszczeniach biurowych,
  • charakteryzują się dobrym stosunkiem ceny do jakości wykonania,
  • nie sprawiają trudności w montażu i demontażu,
  • wyróżniają się ciekawym wzornictwem.

Zapewniamy, że wszystkie modele rolet rzymskich oferowanych przez naszą firmę zostały zaprojektowane z wysoką dbałością o szczegóły, a nasi specjaliści korzystają z najwyższej jakości tkanin wiodących polskich i zagranicznych producentów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wiele odmian kolorystycznych i materiałowych.

Pomiar i darmowy montaż oferujemy na terenie całej Warszawy (obsługujemy wszystkie dzielnice: Bielany, Żoliborz, Ochota, Wola, Bemowo, Włochy, Ursynów, Wawer, Wilanów, Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Biełołęka).

Darmowy pomiar i montaż rolet rzymskich oferujemy także w przypadku miejscowości znajdujących się w pobliżu Warszawy (do 40km od W-wa) czyli: Radzymin, Legionowo, Zegrze, Wołomin, Kobyłka, Pruszków, Łomianki, Konstancin, Piaseczno, Otwock.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży, gdzie można zobaczyć różne systemy rolet rzymskich, a także dobrać odpowiedni materiał (posiadamy próbniki).

Wypełnij formularz w celu uzyskania darmowego pomiaru i wyceny
Pola wymagane
Vertihor

Producent rolet, żaluzji, verticali.
Produkcja: Nadma k. Warszawy

Pracujemy na systemach Aluprof i Anwis

Wykorzystane zdjęcia pochodzą z firm Aluprof i Anwis

Copyright © 2016 Verti-Hor. Wszystkie prawa zastrzeżone.