Verti-Hor w Markach

Żaluzje Marki – dlaczego warto?

Decyzja o montażu żaluzji nie tylko łączy się z możliwością regulacji światła w naszym domu. To także ingerencja w wystrój wnętrz. Mając to na uwadze zgromadziliśmy ofercie niezwykłe rolety rzymskie Marki w wielu wariantach kolorystycznych, tak aby mogli Państwo dokonać najlepszego wyboru. Bogaty wybór wzorów i modeli to gwarancja satysfakcjonującego doboru żaluzji – bez kompromisów.

Dbałość o szczegóły gwarantuje, że cały osprzęt (rynny, system zwijania) nie odbiega swoją kolorystyką od rolety. Rolety rzymskie Marki zostały dopracowane w każdym szczególe. Wiemy, że nie tylko trwałość produktu jest ważna, ale i estetyczne wykonanie. To czyni żaluzje Marki jeszcze bardziej eleganckimi dodatkami do wnętrza.

Rolety rzymskie Marki – Oszczędność się opłaca.

Instalacja żaluzji łączy się także z oszczędnością energii cieplnej. Specyficzna konstrukcja żaluzji sprawia, że doskonale izolują nasz dom od świata zewnętrznego. Mamy tu na myśli nie tylko zwiększenie komfortu prywatności – co oczywiście jest jednym z głównych powodów wyboru żaluzji. Dzięki swoim właściwościom powodują mniejszą utratę ciepła z pomieszczeń.

Żaluzje drewniane Marki

Dla Klientów ceniących sobie klasyczne rozwiązania i eleganckie aranżacje, szczególnie polecamy żaluzje drewniane Marki. Jedną z niekwestionowanych zalet żaluzji drewnianych Marki, jest możliwość swobodnej regulacji zaciemnienia. Estetyczne wykończenie i ponadczasowy styl sprawiają, że żaluzje drewniane Marki, świetnie sprawdzają się zarówno w domu jak i w eleganckim biurze.

Instalujemy żaluzje drewniane w Markach i okolicy. Zapewniamy okres gwarancyjny, a także serwis. Firma Verti-Hor oferuje także montaż rolet rzymskich w Markach. Wszystkie produkty charakteryzują się wyjątkową jakością i precyzyjnym wykonaniem.

 

Sprawdź też rolety do domu inteligentnego

Rolety okienne warszawa

Producent rolet, żaluzji, verticali.
Produkcja: Nadma k. Warszawy
Pracujemy na systemach Aluprof i Anwis
Wykorzystane zdjęcia pochodzą z firm Aluprof i Anwis