Kobyłka

Żaluzje drewniane Kobyłka

Firma Verti-Hor zajmuje się dostarczaniem wszelkiego rodzaju osłon naokiennych - w tym bardzo popularnych żaluzji drewnianych. Posiadamy asortyment w różnych kolorach i o różnych wielkościach lameli. Dzięki temu istnieje możliwość dobrania właściwego rozwiązania do charakteru wnętrza. Zlecenia wykonujemy kompleksowo. Począwszy od pomiaru, przez produkcję, a skończywszy na montażu żaluzji. W zakresie montażu żaluzji działamy na terenie Kobyłki i okolic.

Rolety okienne Kobyłka

Oferujemy szeroki wybór rolet okiennych: rolet rzymskich i rolet materiałowych. Nasi konsultanci z chęcią doradzą jakie systemy stosować w jakich pomieszczeniach. Zajmą się także pomiarem okien, a także montażem rolet okiennych. W ofercie posiadamy także rolety z napędem elektrycznym, które można obsługiwać zdalnie.

Rolety i żaluzje zewnętrzne - pomiar i montaż Kobyłka

Verti-Hor to producent wszelkiego rodzaju osłon okiennych. W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz systemów zewnętrznych. Do nich należą rolety zewnętrzne - antywłamaniowe, rolety typu screen, żaluzje zewnętrzne (fasadowe). Systemy te wyjątkowo często stosowane są w domach jednorodzinnych, segmentach. Rolety zewnętrzne mogą spełniać funkcję osłony przed promieniami słonecznymi, a także antywłamaniową oraz estetyczną. W przypadku systemów zewnętrznych oferujemy pomiar i montaż u klientów z Kobyłki i okolic. Wysoka jakość produktów to nasza zaleta.

Działamy na terenie Kobyłki niedaleko Zielonki i Wołomina. W Nadmie przy ulicy Starej 58 posiadamy nasz zakład produkcyjny i biuro wraz z salonem wystawowym.

Zapraszamy do kontaktu.

Rolety okienne warszawa

Producent rolet, żaluzji, verticali.
Produkcja: Nadma k. Warszawy
Pracujemy na systemach Aluprof i Anwis
Wykorzystane zdjęcia pochodzą z firm Aluprof i Anwis